Working together for green, competitive and inclusive Europe

Pasikeitė nuolatinio kvietimo sąlygos teikti paraiškas finansuoti mokslines išvykas į Islandiją, Lichtenšteiną ar Norvegiją

Lietuvos mokslo taryba (LMT) primena apie nuolatinį kvietimą teikti paraiškas finansuoti mokslines išvykas į Islandiją, Lichtenšteiną ar Norvegiją ir informuoja apie pasikeitusias konkurso sąlygas.

Nuo šiol kartu su vykdančiąja institucija teikti paraiškas galės šie tyrėjai – doktorantai arba jau turintys mokslų daktaro laipsnį. Nebelieka reikalavimo būti paraiškos, kuri buvo teikta Baltijos mokslinių tyrimų programos kvietimui Lietuvoje 2020 m., dalyviu. Taip pat pratęstas paraiškų teikimo laikas – paraiškas bus galima teikti iki 2024 m. birželio 30 d., o pati mokslinė išvyka turės įvykti iki 2024 m. rugsėjo 30 d. Tai galimybė Lietuvos tyrėjams ir institucijoms tęsti ir plėtoti užsimezgusį dvišalį bendradarbiavimą su valstybių donorių tyrėjais ir institucijomis. Mokslinių išvykų išlaidų kompensavimui iš viso numatyta skirti apie 25 000 Eur.
 
Lėšos šiam konkursui skiriamos iš 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Moksliniai tyrimai“ dvišalio bendradarbiavimo fondo.
 
Nuolatinį kvietimą teikti paraiškas rasite čia.

 
Bendraukime